Reportáž z ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. 02. 07. 2020

Reportáž z ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

Dobrá zpráva je, že se doposud žádný zaměstnanec nenakazil koronavirem. A doufáme, že to tak bude navždy. Vždyť jsme zavedli mnoho opatření na snížení rizika nákazy.

 

Nyní v červnu jsou objednávky od zákazníků mnohem nižší, než bylo naplánováno. A výhled na nejbližší měsíce není lepší. To v důsledku znamená, že zákazníci pošlou na náš firemní účet výrazně méně peněz, než bylo plánováno. 

 

Ihned jsme museli začít snižovat naše výdaje napříč všemi odděleními. Někteří zaměstnanci dokonce dostali výpověď. Ruší se plánované akce. Vydáváme peníze pouze za to, co je nutné pro zachování podnikání.

 

Nákladnou akcí, ale nutnou pro zachování podnikání, je certifikační audit. V květnu přijeli externí auditoři systému kvality podle standardu IATF 16949:2016 pro automobilový průmysl a ISO 14001:2015 pro ochranu životního prostředí. Oba audity proběhly úspěšně a certifikát jsme obhájili. Nyní v červnu proběhne další audit, a to audit zaměřený na systém bezpečnosti informací. 

 

Některé automobilky ještě vůbec neobnovily výrobu. Většina automobilek už začala naše výrobky odebírat, ale pouze v omezené míře. Doufáme, že teplé letní měsíce přinesou „rozmražení“ zmrazených objednávek.

pokračování příště

Další aktuality

20.11.2020

COVID-19

listopad 2020

04.06.2020

REPORTÁŽ Z ALPHA VEHICLE SECURITY SOLUTIONS CZECH S.R.O. V BŘEZNU 2020

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o., dodavatel zámkových sad pro...

Zajímá Vás cokoli dalšího?

POŠLETE NÁM ZPRÁVU